Turist Vizesi İle Avustralya'da İngilizce Eğitimi

 

 3 aya kadar kısa süreli Avustralya'da İngilizce dil eğitimi almak istiyorsanız (daha uzun sürelerde Öğrenci Vizesi almak ZORUNLUDUR)

► Yakınlarınızı ziyaret ederken aynı zamanda İngilizce eğitimi de almak isterseniz turist/ziyaretçi vizesi alarak Avustralyada İngilizce eğitimi alabilirsiniz.

TURIST/ZİYARETÇİ VİZESİ İLE DİL EĞTİMİ ALACAKLAR İÇİN DANIŞMANLIK ÜCRETİ ALMIYORUZ: Avustralya Eğitim Danışmalığı departmanımız AVUSTRALYA İNGİLİZCE DİL OKULLARI hakkında sizi bilgilendirecek, okul kayıt işlemlerinden vize işlemlerine kadar TÜM AŞAMALARDA işlemleri sizin adınıza yürüterek, sonuçlandıracaktır.

Eğitim Danışmanlığı hizmetimizden yararlananlar için Vize Danışmanlık hizmetimiz ÜCRETSİZDİR.

Üstelik turist vizesi ile Avustralya'ya gitmenin öğrenci vizesine kıyasla avantajları bulunuyor.

 ► Öğrenci vizesi ile degil Turist/Ziyaretçi vizesi ile bunu yapmanız halinde avantajlarınız:

► Öğrenci Vize ücreti olarak 1085 TL yerine 195 TL Ziyaretçi vize ücreti ödeniyor ( 890 TL Tasarruf)

► Öğrenci vizesinde Sağlık sigortası zorunlu ancak ziyaretçi/Turist vizesinde Sağlık sigortası zorunlu değil (  3 ay için ort 165 AUD). Bununla birlikte Sağlık sigortası yapılmasını tedbiren öneriyoruz. ( ort. 420 TL tasarruf)

► Öğrenci vizesinde Büyükelçiliğin anlaşmalı oldukları kliniklerden Sağlık Sağlık raporu almak zorunlu. Bunun için Kliniklere  Ort. 250 TL ödenmektedir. ( 250 TL tasarruf)

► Ziyaretçi/Turist  Vize İşlemleri daha hızlı sonuçlanıyor

Ortalama Kazanç: 1600 TL

NOT: Belirtilen rakamlarda zaman içerisinde vize ücretlerine ve diğer giderlerdeki artışlara bağlı olarakküçük farklılıklar olabilir.